Aktualności


17.07.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 3 na organizację zagranicznej imprezy targowo-wystawienniczej w charakterze wystawcy - Agrokomplex 2019 Słowacja
Pobierz zapytanie ofertowe nr 3
11.07.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 1 na budowę hali odkładczej o konstrukcji lekkiej o pow. 4200m2
Pobierz zapytanie ofertowe nr1
11.07.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 2 na zakup i instalację linii produkcyjnej
Pobierz zapytanie ofertowe nr2

11.07.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 3 na dostawę oprogramowania do przetwarzania, gromadzenia i przesyłania informacji w formie elektronicznej (TIK)
Pobierz zapytanie ofertowe nr3

26.03.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 1 na organizację wyjazdu na imprezę targowo-wystawienniczą krajową o charakterze międzynarodowym - VII Polski Kongres Przedsiębiorczości 2019
Pobierz zapytanie ofertowe "VII Polski Kongres Przedsiębiorczości 2019"

24.03.2019r.

Zapytanie ofertowe nr 5 na organizację zagranicznej imprezy targowo-wystawienniczej w charakterze wystawcy - Agraria 2019 Rumunia.
Pobierz zapytanie ofertowe "Agraria 2019 Rumunia"

01.03.2019r.

Chcesz dołączyć do zespołu LiedmannAgro? Posiadasz odpowiednie kwalifikacje, napisz, zadzwoń. Praca od zaraz.
02.02.2019r.

GALA MENEDŻER ROKU 2018 - wracamy z dwoma wyróżnieniami ‼️
Prezes Tomasz Liedmann oprócz nominacji do grana najlepszych menedżerów jako jedyny otrzymał NAGRODĘ SPECJALNĄ w konkursie. To prestiżowe wyróżnienie przypadło nam za inwestycję w budowę naszego pięknego zakładu i plany dalszych inwestycji. Cieszymy się bardzo, że zostaliśmy docenieni na tak wysokim poziomie . Gratulacje!01.02.2019r.

Czwarte szkolenie w tym tygodniu odbyło się wczoraj w Tomaszowie Lubelskim a organizatorem był Chemirol. Było to pierwsze spotkanie z serii zaplanowanych u tego partnera. Fajne miejsce, fajni ludzie, merytoryczne szkolenie - my po prostu tak działamy.29.01.2019r.

Już od piątku tj. 01.02.2019 zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Centralnych Targach Rolniczych.
Jak zawsze czeka na Was nasz zespół który służy poradą, uśmiechem,dobrą kawą️ i nie tylko.
01.02 - 03.02.2019 - HALA E , stoisko E 55 - do ZOBACZENIA !!27.01.2019r.

Szybka przeprawa naszego Piotra promem przez Dunajec, szkolenie i uroczyste spotkanie. Szkoleniowy tydzień zakończyliśmy wczoraj a właściwie dziś. Kolejne ekskluzywne spotkanie na którym mogliśmy się zaprezentować zorganizował nasz partner firma WAMEX Tarnów , tym razem w Otfinowie pow. tarnowski . Dziękujemy , było super.26.01.2019r.

LICEALIADA 2019 - turniej piłki siatkowej. BRAWO ODRA! Nasze drużyny mają dwa brązowe medale! Gratulujemy obu zespołom za dzielną walkę. Podziękowania dla trenera Pana Andrzeja Strzały za przygotowanie obu drużyn.24.01.2019r.

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2018 - prezes Tomasz Liedmann w ścisłym gronie finalistów. Właśnie dotarła do nas informacja od Kapituły konkursu że nasz szef pomyślnie przeszedł wszystkie etapy konkursu i znalazł się w 5 najlepszych. Jest to najbardziej prestiżowe biznesowe wyróżnienie jaki przyznawane jest przedsiębiorcom. Już 31 stycznia na wielkiej gali w Filharmonii Łódzkiej odbierze to zaszczytne wyróżnienie . Jest to kolejna prestiżowa nagroda jaką w ostatnim czasie otrzymał nasz prezes .09.01.2019r.

Chcesz dołączyć do zespołu LiedmannAgro? Posiadasz odpowiednie kwalifikacje, napisz, zadzwoń. Praca od zaraz.
16.12.2018r. Kuba 2018

Liedmann Agro + Przyjaciele - Kuba 2018 Blisko 20 tyś. km. , 23 osobowa super ekipa , wspaniała atmosfera , piękne miejsca i słoneczna pogoda to wszystko w czasie naszej wyprawy na Kubę . Wyjątkowy klimat Hawany w której czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu , przepiękne plaże Varadero , uśmiechnięci i rozśpiewani Kubańczycy , sprawiło że nasz wyjazd z grupą dystrybutorów którzy osiągnęli najlepsze wyniki sprzedaży w 2018 r. na długo zostanie w naszej pamięci. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i przyjacielską atmosferę . Już myślimy o kolejnej wyprawie , ciekawe gdzie wyruszymy za rok ? Ps. Za chwilę obszerna relacja z całego wyjazdu.


20.11.2018r.

Zapytanie ofertowe nr 1 na opracowanie Planu Eksportu.
Pobierz zapytanie ofertowe "Plan Eksportu"

24.10.2018r.

Zapytanie ofertowe nr 1 na opracowanie Planu Eksportu.
Pobierz zapytanie ofertowe "Plan Eksportu"
17.10.2018r.

Giganci Siatkówki - ,, gigantycze serducha i wielka darowizna" Wczoraj na Placu Legionów w Wieluniu odbyło się uroczyste podsumowanie turnieju Giganci Siatkówki. Pomysłodawca turnieju Wojciech Rozdolski przekazał Fundacji Dotknij Pomocy przelew na kwotę - uwaga ❗41 tyś. 845 zł. 76 gr. oraz rower dla Kacperka o wartości 5 tyś . Kwotę zasilił dodatkowo WASZ 1000 zł !️ za który w imieniu Fundacji serdeczne dziękujemy. Przekazana kwota blisko 50 tyś . pokazuje, że mamy wielkie serca i możemy wspólnie robić wielkie rzeczy. Drodzy - jednoczmy się a nie dzielmy , pomagajmy tym którzy tego potrzebują .12.10.2018r. Zjazd Dystrybutorów Liedmann Agro

Miniony weekend obfitował w ważne dla nas wydarzenia, a kluczowa była organizacja spotkania z czołowymi dystrybutorami. Wszystkie zaplanowane atrakcje odbyły się zgodnie z planem, a pogoda iście nas rozpieszczała . Plenerowe spotkanie , siatkarskie emocje, wyróżnienia i nagrody sprawiły, że spotkanie przebiegło we wspaniałej atmosferze. Wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami, a najlepsze wyniki sprzedaży dodatkowo 14 biletami na wspólny wyjazd na Kubę - gratulacje . Ps. Wszystkim dziękujemy za super spotkanie, tym którzy nie mogli dojechać i osobiście odebrać wyróżnień gratulujemy. Do zobaczenia za rok z nadzieją, że będzie nas jeszcze więcej i rozdamy jeszcze więcej biletów.09.10.2018r.

W ramach turnieju Giganci Siatkówki rozegrany został mecz z udziałem polskich parlamentarzystów . Zanim posłowie wybiegli na boisko, odwiedzili naszą nową fabrykę. Pan prezes opowiadał gościom o tym, co już udało się osiągnąć, a także o planach na dalszą rozbudowę zakładu i wprowadzenie na rynek kolejnych innowacyjnych produktów. Goście z zaciekawieniem zapoznawali się z arkanami produkcji ekologicznych i innowacyjnych nawozów. Tomasz Liedmann przekazał posłom pamiątkową statuetkę siatkarza, a w zamian otrzymał koszulkę z sejmowym logiem️. Zakład tak się spodobał gościom że zaproponowali organizację wizyty ministra Rolnictwa .18.09.2018r.

Zapraszamy na największe plenerowe wydarzenie rolnicze , jubileuszowe XX targi AgroShow Bednary 2018. Czekamy na stoisku nr 6 Sektor A , pogoda zapowiada się wyśmienita , także mamy nadzieję że w dobrej atmosferze będziemy mogli Wam podziękować za bardzo udany i sprzedażowo rekordowy sezon 2018 oraz porozmawiać o kolejnym.
Dla przypomnienia kilka fotek - Bednary 2016 , 2017 .14.09.2018r.

Uwaga!️ Już za 3 tygodnie startuje największy międzynarodowy charytatywny turniej siatkarski ,, Giganci Siatkówki 2018 ". Dziś prezentujemy oficjalny plakat turnieju . Ruszyła już sprzedaż biletów , można je nabyć w recepcji hali WOSIR w Wieluniu. IIość miejsc jest ograniczona, także nie zwlekajcie.
13.09.2018r.

Kolejny bardzo udany sezon na rynku węgierskim , a to wszystko za sprawą naszego wyłącznego dystrybutora na Węgrzech i Rumuni firmy AF. Analóg Kft. W dniach 5-8 wrzesień 2018r. uczestniczyliśmy w największej wystawie rolniczej na Węgrzech - Bábolnai Gazdanapok 2018. Jesteśmy przekonani że udział w targach dodatkowo umocni naszą pozycję lidera na rynku węgierskim.Dziękujemy przyjaciołom z AF.Analóg Kft za reprezentowanie naszej firmy i sprzedaż produktów w południowym regionie Europy.04.09.2018r.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w tak dużym wydarzeniu, największym w Polsce. Mamy nadzieję, że nasz udział, cegiełka i nagrody pomogły w organizacji uroczystości. Wyróżnionym plantatorom nagrody wręczył Pan Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Nasze rozmowy z plantatorami chrzanu okazały się celowe,gdyż chrzan ma bardzo wysokie wymagania jeżeli chodzi o pH gleby 6,5 - 7,5 , także Wapniak Jurajski będzie miał co robić .
Ps. Dziękujemy GOK Osjaków za perfekcyjną organizację.20.08.2018r. Dożynki Gminne 2018 Kraszkowice.

Żniwa w naszym regionie zakończone, a ich uroczyste podsumowanie odbyło się wczoraj na Dożynkach Gminy Wierzchlas 2018. Jako nowy podmiot gospodarczy od samego początku aktywnie włączyliśmy się w życie społeczne gminy mogąc współuczestniczyć w organizacji tego wydarzenia.
Na naszym stoisku tłumy,a to za sprawą 800 fantów i nagród jakie były do wygrania.
Ps. Wspaniała organizacja, przepiękne wieńce dożynkowe. Szczególne ukłony dla Stowarzyszenia "Kraska" oraz OSP Kraszkowice.28.07.2018r. Wapniak Jurajski podbija świat - Malediwy.

Malediwy Będąc w południowej Azji trzeba koniecznie zobaczyć jej najpiękniejszą część czyli tzw. ,,boskie Malediwy". Czy na atolach coś się uprawia ? Otóż tak , użytki rolne zajmują ok. 13% powierzchni kraju : uprawa palmy kokosowej, melonów, drzewa chlebowego, bananów oraz cytrusów i ananasów . Nawóz bardzo się spodobał ,szczególnie ekologiczna produkcja nie tylko Malediwczykom, ale również innym mieszkańcom wysepki.25.07.2018r. Wapniak Jurajski podbija świat - Sri Lanka.

Nasz flagowy produkt dociera już do wielu krajów Europy, dlaczego by nie do Azji ,postanowiliśmy to sprawdzić. Sri Lanka zwana również klejnotem Indii to przepiękna wyspa słynąca z plantacji herbaty, słoni oraz pięknych plaż. Oprócz herbaty, niestety ph do jej uprawy ( 4 - 4,5) i tu nie pohandlujemy, ale jest jeszcze ryż i tu uwaga (ph 7 ) i zadanie dla Wapniaka Jurajskiego, którym zainteresował się jeden z największych cejlońskich plantatorów i postanowił wykonać próby regulacji ph w uprawie doświadczalnej ryżu. Co prawda na wyspie znajduje się wapień pochodzenia rafowego, ale nie jest wykorzystywany w rolnictwie.10.06.2018r. XV Spotkanie rolników

XV Spotkanie Rolników - TEAM AGRO KUCZYŃSKA. Perfekcyjne poletka, super organizacja, wspaniali właściciele, dyrekcja oraz cały team, tylko pogratulować. Mnóstwo rozmów, wykłady i konkursy uzupełniały całość fantastycznego spotkania . Dziękujemy za zaproszenie i przemiłą atmosferę. PS. Do zobaczenia na XVI spotkaniu - dostaliśmy już zaproszenie.

1 2 3 4 5 6 7